JÁTÉKVEZETŐK: BOTLÓ BÉLA, IVÁNYI ISTVÁN, GYARMATI II. TIBOR

BUDAPEST HONVÉD: TÓTH I.; BOTIS S.; HAJDÚ N.; BJELKANOVIC B.; BARÁTH B.; VERNES R.; CZÁR R.; TISZA K.; VÓLENT R.; NAGY M.K.; DÉLCZEG G.

VEZETŐEDZŐ: SUPKA ATTILA

GYIRMÓT FC: DELI Z.; BOGNÁR ZS.; LÁZÁR P.; DOMANYIK SZ.; MÁRTON D.; HORVÁTH R.; TÓTH B.; HOMONYIK G.; POLYÁK G.; NAGY L.; WEITNER Á.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

CSERÉK

BUDAPEST HONVÉD: szünetben: Délczeg G. - Varga M.; szünetben: S. Botis - Németh N.; Hajdú N. - Lovric I.; 63.p. Nagy Á.M. - Ablonczy G.;

GYIRMÓT FC: szünetben: Homonyik G. - Cseri T.; 57.p. Weitner Á. - Tóth N.; 57.p. Polyák G. - Varga L.; 71.p. Tóth B. - Szabó Cs.; 71.p. Nagy L. - Makrai L.

GÓLLÖVŐK

BUDAPEST HONVÉD: 1-0 10.p. Délczeg G. 11-esből; 2-0 40.p. Délczeg G.; 80.p. 3-0 Vernes R.

GYIRMÓT FC: NEM VOLT

SÁRGA LAP:

BUDAPEST HONVÉD: 66.p. Varga M.; 67.p. Ablonczy G.; 83.p. Tisza K.; 84.p. I. Lovric;

GYIRMÓT FC: 54.p. Weitner Á.;

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Hajdú bal oldali szabadrúgását ütötte szögletre Deli a léc alól.

10.P. Egy jobb oldali bedobás után Domanyik lerántotta Vólentet, ezért a játékvezető büntetőt itélt.

10.p. 1-0 A büntetőt Délczeg értékesítette úgy, hogy Deli csak beleérni tudott a lövésbe.

17.p. Weitner 20 méteres lövését védte Tóth Iván.

19.p. Bognár 40 méteres labdával ugratta ki Nagyot, aki levette a labdát a 16-oson belül, majd jobbal lőtt, de a kifutó Tóth Iván óriási bravúrral hárítani tudott.

30.p. Baráth jobb oldali beadását Vernes ollózta kapu fölé.

30.p. Mintegy öt percig emberhátrányban voltunk, mivel Domanyiknak felszakadt a szemöldöke, és ápolni kellett, de serencsére vissza tudott állni bekötött fejjel.

34.p. Nagy László bal oldali szögletét Horváth fejelte fölé a hosszú oldalon.

37.p. Tóth Balázs lőtt mellé 20 méterről.

40.p. 2-0 Délczeg lépett ki a védőink közül, és a kifutó Deli mellett a jobb alsó sarokba lőtt.

SZÜNET 2-0

46.p. Megkezdődött a második félidő. Homonyik helyett Cseri a pályán. A hazaiak is cseréltek hármat, Ivan Lovric, Németh Norbert és Varga Máté a pályán

47.p. Polyák ugratta ki Weitnert, aki jpbbról 10 méterről lőtt, de egy védő szögletre mentett.

54.p. Weitner kapott sárga lapot reklamálásért.

57.p. Kettőt cserélünk, Polyák helyett Varga, Weitner helyett Tóth Norbert a pályán.

63.p. Cserélt a hazai csapat, Nagy helyett Ablonczy a pályán.

65.p. Czár lőtt kapura a bal oldalról 5 méterről, Deli szépen védett.

66.p. Varga Máté kapott sárga lapot Nagy László buktatásáért.

67.p. Ezúttal Ablonczy kapott lapot Varga buktatásáért.

68.p. Varga jobb oldali szabadrúgását Nagy László fejelte a felső kapufára, majd a kipattanót Horváth vágta kapura a jobb oldalról, 5 méterről, de sajnos ismét a kapufa mentett.

70.p. Nagy jobb oldali beadását Varga fejelte mellé.

71.p. Kettőt ceréltünk, Tóth Balázs helyett Szabó Csaba, Nagy László helyett Makrai lászló.

76.p. Márton Dávid lőtt mellé 20 méterről.

80.p. 3-0 Vólent ugrott ki a jobb oldalon, és a kifutó Deli mellett középre adott az üresen álló Vernesnek, aki 10 méterről az üres kapuba lőtt.

85.p. Tisza, majd Lovric kapott sárga lapot a hazai csapatból.

86.p. Varga ugratta ki Tóth Norbertet, aki egyedül törhetett kapura, de lővését a kifutó Tóth bravúrral lábbal védte.

VÉGEREDMÉNY 3-0

EDZŐI NYILATKOZATOK

SUPKA ATTILA A BUDAPEST HONVÉD VEZETŐEDZŐJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

A mérkőzés elején a hazaiak hamar megszerezték a vezetést egy felesleges szabálytalanság után jogosan megítélt büntetőből. Ezt követően átvettük a játék irányítását, és mezőnyfölényben voltunk. Helyzetekig is eljutottunk, de a hazaiak a félidő végén egy újabb védelmi hibánkat kihasználva növelték előnyüket.

A második félidőben jobbára a mezőnyben folyt a játék, a kapuk csak elvétve forogtak veszélyben. Gólhelyzet nem nagyon volt, de a kevés helyzetből a hazaiak növelni tudták előnyüket.

A hazaiak győzelme megérdemelt, de az eredmény túlzásnak mondható, mivel nem játszottunk alá rendelt szerepe, csupán a góllövés hiányzott játékunkból a mai napon.