JÁTÉKVEZETŐK: OLÁH GÁBOR, MÁRTON ZSOLT, KOVÁCS II GÁBOR

ETO II: MOLNÁR P.; WINDECKER J.; STRESTIK M.; ZÁMBÓ B.; KISS SZ.; MIKLÓS V.; PAGET O.; NAGY Á.; KÁLMÁN A.; VARGA T.; HORVÁH G.

VEZETŐEDZŐ: KLEMENT ISTVÁN

GYIRMÓT FC: TARCZY P.; BOGNÁR ZS.; KOZMÉR L.; TÓTH B.; SZABÓ CS.; MAKRAI L.; HORVÁTH R.; VARGA L.; LAKI B.; CSERI T.; WEITNER Á.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

CSERÉK

ETO II: szünetben: Windecker J. - Köles J.; 68.p. Horváth G. - Németh L.; 85.p. Miklós V. - Bieder G.

GYIRMÓT FC: 56.p. Horváth R. - Tóth N.; 61.p. Varga L. - Czanik K.; 75.p. Szabó Cs. - Homonyik G.

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Varga bal oldali beadását Laki csúsztatta centikkel a kapu mellé.

6.p. Kiss Szabolcs lőtt fölé középről, 25 méterről.

7.p. 1-0 Strestik jobb oldaról végzett el szabadrúgást a vonal mellől. Beívelésébe Tóth Balázs beleért, így megzavarta Tarczyt, akinek lába között a hálóba kötött ki a labda.

10.p. Bognár passzolt Vargának a jobb oldalon, utóbbi jobbról, 10 méterről lőtt, de a hazai kapus szépen védett.

20.p. 1-1 Cseri bal oldali szabadrúgásába Weitner csúsztatott bele, így a labda a jobb alsó sarokban kötött ki.

22.p. Zámbó kapott sárgát Weitner visszahúzásáért.

27.p. Varga lövése ment mellé.

28.p. Wetner lőtt kapásból a jobb kapufa mellé 10 méterről.

30.p. Horváth passzolt Varga Tamás elé a jobb oldalon, de a hazai játékos nagy helyzetben a kapunk előtt keresztbe rúgta a labdát.

33.p. Horváth Rudolf kapott sárgát csapatunkból.

36.p. Horváth pörgetett Tóth Balázs elé, aki az ellenfél 11-es pontján óriási helyzetben fölé pörgetett.

38.p. Miklós Viktor ívelt át a jobb oldalra, ahol Kiss Szabolcs óriási helyzetben eltörte a labdát, és mellé lőtt.

39.p. Nagy Ádám kapott sárgát a hazai capatból.

40.p. Cseri lőtt fölé 20 méterről, a bal oldalról.

44.p.Weitner kapott sárgát szándékos kezezésért.

SZÜNET

46.P. Megkezdődött a második félidő.

51.p. Bognár passzolt Weitner elé, aki 13 méterről levette mellel a labdát, és a bal oldalról nagy helyzetben a jobb kapufa mellé lőtt.

53.p. Marek Strestik kapott sárgát Weitner buktatásáért.

54.p. Kálmán kapott sárgát Cseri buktatásáért.

55.p. Horváth hatalmas bombája centikkel kerülte e ajobb feső sarkot.

60.p. Weitnert buktatta Kálmán a büntetőterületen belül 11-es!

60.p. Bognár büntetőjét a hazai kapus kivédte.

61.p. Miklós lépett ki egyedül a bal oldalon hatalmas ziccerben, lövését Tarczy óriási bravúrral hárította.

65.p. Szabó Csaba 30 méteres lövését védte a hazaiak kapusa.

70.p. Tóth Balázs 30 méteres hatalmas bombáját védte a hazaiak kapusa.

78.p. Weitner gurította vissza labdát Czaniknak, aki 20 méterről lőtt, de a hazai kapus bravúrral védett a bal kapufánál.

83.p. 2-1 Nagy Ádám lőtt középről, és a bal kapufánkat találta telibe. A kipattanó Miklós elé került, aki ballal, 10 méterről a kapuba lőtt, Tarczy csak beleérni tudott labdába.

86.p. 2-2 Tóth Balázs ívelt Tóth Norbertnek, aki mellel letette a labdát a középen érkező Lakinak, aki 8 méterről, középről a hálóba lőtt.

89.p. Weitner lőtt fölé 18 méterről, középről.

90.p. Laki lőtt fölé 15 méterről, félfordulatból.

91.P. Kiss jobb oldali lövését védte Tarczy.

VÉGEREDMÉNY 2-2

EDZŐI NYILATKOZATOK

KLEMENT ISTVÁN AZ ETO II VEZETŐEDZŐJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

ÖSSZEGZÉS: DÖNTETLEN A GYŐRI RANGADÓ

Nem kezdődött jól a mérkőzés, hiszen már korán vezetést szerzett a hazai csapat, egy szerencsétlen góllal.

Ezt követően átvettük a játék irányítását, és több helyzetet dolgoztunk ki, majd a 20. percben Weitner egy szép fejessel ki tudott egyenlíteni.

A második félidőben is többet tettünk a győzelemért, többet támadtunk, és több helyzetet is dolgoztunk ki. Sajnos ma megint kihagytunk egy büntetőt, és a remelekül védekező és kontrázó hazaiak megbüntettek érte, és ismét megszerezték a vezetést.

Ezt követően még egyenlíteni tudtunk, de a győzelmet ma nem szereztük meg, így idén első alkalommal csak egy pontot kaptunk.