GYIRMÓT FC: 0-1 54.p. Makrai L.; 0-2 84.P. Makrai L.

GYIRMÓT FC: 20.p. Cseri T.; 33.p. Kozmér L.; 43.p. Tóth B.;

1.p.Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Horváth lőtt fölé 30 méterről, középről.

4.p. Birtalan jobb oldali, 10 méteres lövését védte Tarczy.

8.p. Weitner lőtt középről, 20 méterről félfordulattal, a hazai kapus védett.

12.p. Varga labdájával Weitner ment el a bal oldalon, kicselezte a kifutó kapust, kapura emelt, de a visszafutó kapus lehúzta a labdát.

13.p. Varga indította Holmant, de a kapujából kifutó Tarczy szépen mentett.

22.p. Varga jobb oldali, 25 méteres lövése centikkel kerülte el a hazaiak kapuját.

26.p. Birtalan lövése ment mellé.

28.p. Tarczy rosszul rúgta ki a labdát, ami így Vass elé került, aki egyből az üres kapura emelt 35 méterről, de a kapujába visszaérő Tarczy a léc alól, szögletre mentett.

30.p. Horváth lövése ment a hazai kapu, bal alsó sarka mellé.

37.p. Birtalan 25 méteres lövését védte Tarczy.

42.p. Birtalan találta telibe a felső kapufát 18 méteres, jobb oldali szabadrúgásból.

43.p. Vass bal oldali, 10 méteres lövését védte hatalmas bravúrral Tarczy.

45.p. Varga jobb oldali beadását Holman fejelte centikkel mellé.

SZÜNET 0-0

46.,p. Megkezdődött a második félidő.

46.p. Weitner lőtt fölé 20 méterről.

48.p. Cseri bal oldali, 14 méteres, éles szögből leadott lövését védte szépen a hazai kapus.

51.p. Laki - Tóth Norbert - Cseri volt a labda útja, utóbbi lőtt, és a hazai kapus bravúrral, lábbal hárított.

54.p. 0-1 Cseri jobb oldali szögletét Makrai fejelte középről, 2 méterről a hálóba.

62.p. Cseri ugrata ki Tóth Norbertet, aki egyedül törhetett kapura, de a kifutó kapus mellett mellé pörgetet. Meccslabda volt!

63.p. Laki ugrott ki egyedül a hazai védők közül, de a kifutó kapus mellett fölé pörgetett. Óriási helzet volt!

64.p. Ezúttal Weitner törhtett kapura hatalmas helyzetben a bal oldalon Kozmér labdájával, de a kifutó kapus hatalmas bravúrral mentett. Ez is ziccer volt!

72.p. Tóth Norbert jobb oldali beadására Laki érkezett középen nagy helyzetben, de egy védő az utolsó pillanatban menteni tudott.

73.p. Kozmér jobb oldali lövése ment fölé.

84.p. 0-2 Tóth Norbert ugrott ki a bal oldalon Laki labdájával, egy csel után középre adott, ahol a 16-os vonalán érkező Makrai kapásból a jobb alsó sarokba lőtt.

85.p. Vattai beadását Varga fejelte mellé.

86.p. Holman ugratta ki a bal oldalon Vargát, aki a bal oldalról, 10 méterről lőtt, Tarczy védett.

VÉGEREDMÉNY 0-2

EDZŐI NYILATKOZATOK

LIPCSEI PÉTER AZ FTC II VEZETŐEDZŐJE:

Lipcsei Péter az FTC II vezetőedzője: Gratulálok a Gyirmótnak, megérdemelten nyerték meg a mai találkozót! Sajnos ma az idei leggyengébb játékunkat nyújtottuk, és sajnos egyéni hibák eldöntötték a mérkőzést. Az első félidőben egyébként úgy láttam, hogy egy ikszes meccs lesz, de miután bekaptuk az első gólt nyilvánvaló volt, hogy kaphattunk volna 2-3 gólt még, mert kitámadtunk. Sajnos ma az NB I-es játékosaink nem tudták hozzátenii a pluszt, így vereség lett a vége.

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

MAKRAI PARÁDÉ AZ ÜLLŐI ÚTON!

Az első félidőben egyenrangú felek csatáját láthatta a nagyérdemű. A játék jobbára a mi térfelünkönt folyt, és többször Tarczy bravúrjaira is szükség volt, hogy továbbra is 0-0 legyen az eredmény. A hazaiak Andrezinho-val megerősödve, sokat passzolva jutottak el kapunkig, és labdavesztés után azonnal visszatámadtak, ezzel nehezítve dolgunkat.

A második félidőben átengedtük a területet a hazai csapatnak, és gyors ellentámadásokkal veszélyeztettünk. Szenzációsan védekeztünk, és Tarczy is jó napot fogott ki.

A második félidő közepén, akár több gólt is szerezhettünk volna, ezért magabiztosnak mondható győzelmünk.