KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II - GYIRMÓT FC 3-2 (2-0)

JÁTÉKVEZETŐK: ÁKOS DÁVID, LÉMON OSZKÁR, MOHOS MILÁN

KAPOSVÁR II: HORVÁTH L.; MAJOR Á.; BŐLE L.; VADAS Z.; LACZKÓ D.J.; FENYVESI O.; HORVÁTH T.; J. HARUNA.; KUCZKÓ M.; M.V. BANIC.; HÁZI B.

GYIRMÓT FC: DELI Z.; TÓTH B.; KOZMÉR L.; HORVÁTH R.; MAKRAI L.; SZABÓ CS.; BOGNÁR ZS.; CSERI T.; POLYÁK G.; TÓTH N.; LÁZÁR P.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

CSERÉK

KAPOSVÁR II: 57.p. Házi B. - Diallo M.; 84.p. Vadas Z. - Turner J.H.; 91.p. Diallo M. - Böröczky B.

GYIRMÓT FC: 37.P. Polyák G. - Laki B.; szünetben: Horváth R. - Czanik K.; 70.p. Lázár P. - Homonyik G.

GÓLLÖVŐK

KAPOSVÁR II:
1-0 13.P. Major Á.; 2-0 32.p. Vadas Z.; 3-2 72.p. Haruna J.

GYIRMÓT FC: 2-1 47.p. Laki B.; 2-2 60.p. Makrai L.;

SÁRGA LAP:

KAPOSVÁR II: 53.p. Bőle L.; 65.p. Banic M.V.;

GYIRMÓT FC: 80. Bognár Zs.; 85.p. Szabó Cs.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

3.p. Vadas bal oldali, 13 méteres lövését védte Deli.

4.p. Bőle jobb oldali szögletét Banic fejelte kapura, Deli vetődve védett.

13.p. 1-0 Horváth bal oldali szögletét Major fejelte 5 méterről a jobb alsó sarokba.

18.p. Szabó jobb oldali szabadrúgását Makrai csúsztatta kapu fölé.

20.p. Szabó jobb oldali szabadrúgását Makrai fejelte kapu fölé.

27.p. Egy szögletünk után a hazai kapus kiütötte a labdát, ami Bognár elé került. Védőnk visszaívelte Tóth Balázsnak, aki lekészítette lövésre Polyáknak, aki 10 méterről mellé lőtt.

31.p. Tóth Norbert cselezett le az alapvonalig, visszagurított de a nagy helyzetben lévő Cseri elöl menteni tudtak a védők.

32.p. 2-0 Haruna lövése lepattant a védőinkről, és Vadas elé került, aki 15 méterről, középről a jobb alsó sarokba lőtt.

SZÜNET 2-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

47.P. 2-1 cseri 30 méteres hatalmas bombáját bravúrral védte a hazai kapus, a kipattanót Lázár lőtte kapura, melybe csak beleérni tudott a kapus. A kipattanó a középen egyedül érkező Laki elé keült, aki 10 méterről a kapu közepébe bombázott.

60.P. 2-2 Cseri bal oldlai szabadrúgását Makrai fejelte a bal felső sarokba.

72.p.3-2 Major bal oldali beadását Haruna fejelte a bal alsó sarokba.

75.p. Előbb Laki, majd Tóth Norbert lőtt gólt, de egyik sem volt érvényes les miatt.

80.p. Tóth Norbert és Laki kényszerítőzött, majd előbbi óriási helyzetben lépett ki középen, 10 méterről lőtt, de a hazai kapus bravúrral védett.

86.p. Bőle lőtt fölé 25 méterről, középről.

88.p. Turner lépett ki középen, de a kapuból kifutó Deli lábbal mentett.

VÉGEREDMÉNY 3-2

Továbbjutott a Kaposvári Rákóczi FC II

EDZŐI NYILATKOZATOK

BARNA LÁSZLÓ A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI II VEZETŐEDZŐJE: Egy nagyszerű első félidőt követően megérdemelten jutottunk tovább.

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

Értékelhetetlen, és számomra érthetetlen első félidőt követően még sikerült egyenlítenünk, de ez ma kevés volt.

Az első félidő rémálommá vált, hiszen a hazaiak taktikus játékkal megérdemelten vezettek a szünetben 2-0-ra. Az első góljuk pontrúgásból született, melyet ki lehetett volna védekezni. A második góljuknál a szerencse is velük volt, hiszen egy lepattanó labda éppen a hazai csatár elé került, aki könyörtelenül kihasználta az adódó lehetőséget.

Ezt követően visszahúzódva kapujuk elé, taktikus védekezésel állták útjukat nem túl erőteljes támadásainknak, és megérdemelt a vezetésük.

A második félidőben sikerült kiegnyenlítenünk, de egy újabb pontrúgás után a hazaiak ismételten megszerezték a vezetést, amit meg is tudtak tartani a mérkőzés végéig. Sajnos ezt követően csak két lesgólt szereztünk, így meglepetésre a hazai csapat jutott a legjobb 16 közé.