JÁTÉKVEZETŐK: SOLYMOSI PÉTER, BERETTYÁN PÉTER, HORVÁTH RÓBERT

BAJAI LSE: HERBERT R., SZAUTER I., KARDOS E., FORGÁCS A., BURUCZ B., DOMOKOS B., MICSKÓ M., NAGY E., COVIC M., SZŐLLŐSI F., SZŐLLŐSI T.

VEZETŐEDZŐ: BOGNÁR GYÖRGY

GYIRMÓT FC: DELI Z., BOGNÁR ZS., KOZMÉR L., DOMANYIK SZ., SZABÓ CS., CZANIK K., LÁZÁR P., HORVÁTH R., HOMONYIK G., WEITNER Á., TÓTH N.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

CSERÉK

BAJAI LSE: szünetben: Szőllősi T. - Kormos L.; szünetben: Micskó M. - Balázs R.; 65.p. Nagy E. - Lógó Zs.

GYIRMÓT FC: 39.p. Homonyik G. - Cseri T.; 56.p. Tóth N. - Laki B.; 71.p. Czanik K. - Polyák G.

GÓLLÖVŐK

BAJAI LSE: 1-1 52.p. Kormos L.; 2-1 58.p. M. Covic; 3-1 71.p. Kormos L.; 4-1 81.p. M. Covic

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

9.p. Szőllősi Ferenc passzolt középre, a labda Kozmérról lepattant Micskó elé, aki 14 méterről, középről fölé lőtt.

15.p. A jobb oldali hazai szögletet Bognár fejelte ki a mezőnybe, Micskó egyből lőtt, Deli szépen védett.

19.p. Szabó ugratta ki Weitnert a hazai kapus messze kifutva próbált menteni, de sikerült elrúgni mellette a labdát, viszont egy védő visszaért, és az üres kapu előtt, Tóth Norbert elől mentett.

23.p. Homonyik jobb oldali szögletét Tóth fejelte kapura, a hazai kapus védett.

24.p. Az első percek hazai mezőnyfölénye után, kezdjük átvenni az irányítást.

25.p. Covic lőtt mellé 25 méterről.

26.p. Homonyik beadását Tóth fejelte fölé.

28.p. Czanik kényszerítőzött Tóth Norberttel, majd Czanik nagy helyzetben lőtt, de egy védő szögletre mentett.

29.p. A szögletet Homonyik ívelte be, és Tóth nagy helyzetben fölé fejelt.

33.p. 0-1 Szabó - Horváth - Canik volt a labda útja, majd a játékosunk betört a 16-oson belülre, kicselezett két védőt, és a középen, üresen álló Tóth elé passzolt, aki 5 méterről a hálóba lőtt.

42.p. Micskó lőtt fölé 25 méterről.

SZÜNET 0-1

46.p. Megkezdődött a második félidő.

50.p. Bal oldali szögleet Deli ütötte le Kormos elé, aki közelről mellé lőtt.

52.p. 1-1 Balázs ment el a jobb oldalon, majd visszagurított Kormosnak, ak jobb oldalról, 15 méterről kilőtte a hosszú alsó sarkot.

58.p. 2-1 Egy előre ívelt labdát kifejeltek védőink, de a labda egyből visszajött a 16-oson belüre, ahol a kifutó Deli felett Covic bal oldalról, 10 méterről a hálóba emelt.

63.p. Weitner lőtt mellé 25 méterről.

71.p. 3-1 Egy jobb oldali szögletet Deli kiejtett, és Kormos közelről a hálóba lőtt.

74.p. Weitner ívelt Laki elé, aki nagy helyzetben lőhetett volna, de egy védő menteni tudott.

81.p. 4-1 Balázs jobb oldali beadását Covic közelről fejlete a hálóba.

86.p. Laki 25 méteres lövését vdéte a hazai kapus.

89.p. Laki gurított Weitner elé, aki 18 méterről lőtt de a hazai kapus szépen védett.

90.p. Egy bal oldai beadást Lógó fejelt fölé.

VÉGEREDMÉNY 4-1

EDZŐI NYILATKOZATOK

BOGNÁR GYÖRGY A BAJAI LSE VEZETŐEDZŐJE:

A szünetben kettőt cseréltem, és ez bejött, a cserék sokat hozzá tudtak tenni a játékhoz, valamint az átszevezés is jót tett a csapatnak, így megérdemelten nyertünk. A második félidőben támadóbb szemléletben küldtem fel a csapatot, és egy nagyon jó félidőt produkáltunk.

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

Érthetetlen számomra ami a második félidőben történt. Az első félidőben jól játszottunk, vezettünk és a szünetben mindent megbeszéltünk, hogy hogyan nyerhetjük meg a találkozót. Ennek ellenére nem az történt amit elterveztünk, így sajnos vereség lett a vége.

SÚLYOS VERESÉG

Bajai helyzetekkel kezdődött a mérkőzés, de igazi veszélyt ezek a támadások nem jelentettek kapunkra. A 20. perc után átvettük a játék irányítását, és meg is szereztük a vezetést. Ekkor jól játszottunk, Delinek dolga sem akadt.

A második félidőben kettőt cserélt a hazai csapat, és Bognár György átszervezte csapatát. Ennek köszönhetően sorra vezették veszélyes támadásaikat a bajai játékosok, és törvényszerű volt, hogy mikor kapjuk a gólt. Csapatunkból néhányan az öltözőben maradtak, így elkerülhetetlen volt a további hazai gól.

A hazai vezetés után nem tudtunk lábra állni, így a lendületbe jövő bajai gárda újabb gólokat ért el, és második félidei játéka alapján teljesen megérdemelten tartotta otthon a 3 pontot.