JÁTÉKVEZETŐK: BECSÉRI DÁNIEL, ZÁVOTKA CSONGOR, TERMŐ LÁSZLÓ

GYIRMÓT FC: TARCZY P., TÓTH B., KOZMÉR L., DOMANYIK SZ., TÓTH N., HORVÁTH R., LAKI B., SZABÓ CS., BOGNÁR ZS., CSERI T., CZANIK K.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

FC AJKA: SÁSDI B., PÉTER P., SUBICZ G., PÁKAI G., PADOS J., KOVÁCS ZS., KOVÁCS SZ., GAÁL B., SZABÓ L., MAJOR N., VITTMAN Á.

VEZETŐEDZŐ: ARTNER TAMÁS

CSERÉK

GYIRMÓT FC: szünet: Tóth N. - Homonyik G.; Cseri T. - Weitner Á.; 84.p. Czanik K. - Varga L.

FC AJKA: szünet: Péter P. - Pothárn Sz.; szünet: Major N. - Pavlitzky B.; 62.p. Pákai G. - Horváth Á.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC: 1-2 55.p. Domanyik Szilárd; 2-2 57.P. Homonyik Gábriel; 3-2 67.P. Subicz Gábor öngól;

FC AJKA: 0-1 27.P. Kovács Szabolcs; 0-2 32.p. Gaál Bálint; 3-3 87.P. Kovács Zs.

SÁRGA LAP

GYIRMÓT FC: 44.p. Kozmér L.; 51.p. Bognár Zs.; 76.p. Tóth B.; 77.p. Szabó Cs.; 95.p. Varga L.

FC AJKA: 46.p. Pados J.; 64.p. Pothárn Sz.; 68.p. Szabó L.; 73.p. Kovács Zs.; 98.p. Kovács Sz.; 118.p. Gaál B.

PIROS LAP:

GYIRMÓT FC: x

FC AJKA: x

TUDÓSÍTÁS

6.p. Czanik jobb oldali beadását Tóth Norbert fejelte kapura, de avendég kapus bravúrral hárított.

7.p. Bognár szerzett labdát az ellenfél 16-osán belül majd Tóth Norbert elé passzolt, aki óriási helyzetben nem talált el a labdát, és oda lett a lehetőség.

8.p. Laki labdáját Cseri küldte kapura, de fölé lőtt.

22.p. Gaál 25 méteres, bal oldali lövését védte szépen Tarczy.

27.p. 0-1 Szabó Levente ívelt át egy labdát a jobb oldalról a hosszú oldalra Gaálnak, aki visszafejelte középre a játékszert, és az üresen álló Kovács Szabolcs a rövid 5-ös sarkáról hálóba fejelt.

32.p. 0-2 Gaál végzett el egy szabadrúgást 25 méterről a bal oldalról és a jobbra mozduló Tarczy mellett a bal alsó sarokba bombázott.

SZÜNET 0-2

46.P. Pados buktatta Czanikot, 11-es!

47.p. A büntetőt Kozmér ajobb kapufához rúgta, de a vendég kapus bravúrral hárított.

50.p. Weitner lőtt a jobb kapufa mellé 20 méterről.

51.p. Horváth lőtt a bal kapufa mellé.

53.p. Szabó Levente cselezett be a 16-osunkon belülre a bal oldalon, 5 méterről lőtt, Taczy bravúrral hárított.

55.p. 1-2 Homonyik bal oldali szabadrúgását Domanyik lőtte 5 méterről, középről a hálóba.

57.P. 2-2 Horváth szerzett labdát a térfelünkön, majd Weitner elé passzolt, aki a felezővonalnál szépen lefordult védőjéről. Ez után Weitner bevezette a labdát a 16-oson belülre, felnézett és a hosszú oldalon érkező Homonyik elé psszolt, aki a bal oldalról, 5 méterről lőtt a hálóba.

58.p. Weitner - Laki volt a labda útja, majd utóbbi Homonyiknak passzolt, aki a bal oldalon ngy helyzetben lőtt, de a vendég kapus bravúrral védett.

60.p. Czanik cselezte be magát a 16-oson belülre, ahol Lakival kényszerítőzőtt, és a visszakapott labdát rárúgta, de a vendég kapus ismét bravúrral védett.

66.p. Homonyik jobb oldali szögletét Tóth Balázs fejelte a hosszú sarok mellé.

67.p. 3-2 Bognár kényszerítőzött Czanikkal a jobb oldalon, majd középre adott ahol a menteni akaró Subicz a saját kapujába lőtt.

76.p. Pothárn 20 méteres, középről leadott lövését védte Tarczy.

85.p. Czanik passzolt Weitner elé, aki a jobb oldalról, 20 méterről hosszú kapufa mellé lőtt.

87.p. 3-3 Pavlitzky bal oldali szögletét Kovács Zsolt fejlete a hálóba.

VÉGEREDMÉNY 3-3

HOSSZABBÍTÁS

92.P. Varga lőtt 20 méterről, a vendég kapus szépen védett.

97.p. Bognár ugratta ki a jobb oldalon Weitnert, aki kiszorított szögből, a jobb oldalról a felső kapufát találta telibe.

100.p. Homonyik lőtt fölé egy 20 méteres szabadrúgásból.

105.p. SZÜNET 3-3

107.P. Homonyik lőtt mellé.

112.p. Horváth lövését védte a vendég kapus.

ÖSSZEGZÉS: IGAZI KUPACSATA GYIRMÓTON

Jól kezdtük a mérkőzést, sorra vezettük a szebbnél szebb támadásokat, de gólt nem tudtunk rúgni. Ezt kihasználva az Ajka 5 perc alatt padlóra küldött minket.

A második félidőben minden megváltozott, bár a kihagyott 11-esnél még megijedtünk. Ez után ritkán látható 10 perc következett, amikor megfordítottuk a találkozót. Ekkor ha jobban koncentrálunk, akár 5 gólt is rúghattunk volna.

Nem így lett, és a végén egy szokásos ajkai szöglet után egyenlítettek a vendégek.

A hosszabbítás nem hozott sok helyzetet, így a büntetőkre maradt a döntés.

Ez Gyirmóton nem túl jó előjel, de ma este végre megfordult a szerencse, és az 5 magabiztosan értékesített büntetőre a vendégek csak néggyel feletek, így csapatunk juthatott a 4. fordulóba.

A 4. forduló is egy mérkőzésből áll majd, a találkozókat 2011.10.26.-án rendezik.